Bakım Servisi

Asansör bakım servisi olarak en iyi hizmeti ve en güvenli servisi vererek asansörün düzgün ve sağlıklı çalışması için en doğru asansör bakım ve servisini yapmaktayız. Asansör bakım servislerimizde yaklaşık ortalama 1 saat gibi asansör bakımını yapıp asansörün düzgün ve hatasız çalışması gerekli kontrolleri eksiksiz yapmaktayız.

Asansör bakım servisi olarak asansöre en iyi şekilde bakım yaparak asansörün güvenli, hatasız ve sağlıklı çalışmasını sağlamaktayız. Sizde İstanbul’un en hızlı ve güvenilir asansör bakım servisi, asansör arıza servisi, asansör revizyon servisi, olarak bizleri arayın.

Aksoy Asansör, asansör montaj hizmetleri konusunda sektörde söz sahibi kuruluşlardan biri olup referanslarıyla sabitleşmiş olan güvenilirliği, satış sonrası hizmetleri ve garanti şartlarıyla pekiştirmiştir. Aksoy Asansör montaj ekibi alanında uzman tekniker ve mühendislerden oluşmaktadır. Servis ekibi, müşterilerin istekleri doğrultusunda en uygun projeyi hazırlayarak montaj sürecine başlar ve projeye uygun olarak asansör montaj işlemini tamamlar.

Son olarak, montaj süreci bittiğinde asansör teslimi yapılması için Son Kontrol ekibi asansörün projeye uygunluğunu kontrol ederek asansörün eksiksiz bir şekilde teslimatını gerçekleştirir.
*Taahhüt yazılacak.
Çağrı Merkezi
       0532 551 18 81